Ставила слика на фејсбук и под неа напишала: *Не сум убава, али заради Трајко и Стојанка. и одма тука следат коментари од типот: -Не бе злато топ сииииии! -леле мачеее,а уу палиш ма! *Дебела сум, али ај да сменам малку и јас профилна, хехе. (се сликала по кратки пантолончина и прслук, задникот го напучила, градите пола извадени..) и ајдееееее бате коментари следат, за лајкови веќе муабет да не правиме, 400 одма се накачиа. (некој педофил од 37 години) -аа срце топ си хехе mwa сонце ('другар и') -е овааааа е веќе нешто! (другарка и) -мачееееее баш си згодна, хехе, тигрице моја. (некој 'е*ач' во цел град демек) -хммм, ме бендисва бе цурице, само да немаше облека би била уф.уф. (братучеда и) -леле ма душо што се замараш жити се? Некој од нормала има накачено 359 грама, па ти што имаш само + 3 грама?:O (некоја попаметна) -па да..до некаде дебелка си. И да, тебе т ги имат видено родителите сликите? И тука одма ја бранат нејзини другарки и другари: -Ти па што се мешаш, ку**о една? Зарем ти послаба си?(а таа напиша дека е дебела, ама ајде). Друг тип: -До продавница сум, не пишете ХЕхе. -Лелеееееее исунчана сум 560 и повеќе.Прејако беше на базен со срцкитеееееее! Аааааааа а оној што го видовме а? Уфф, ме запали, леле топ беше Еј. Какви стомачни, дивење пеер. Ама и боксерките..ај за понатаму си ќутам. (и ако и го прочита некој статусот од роднините.. че поќути дури тогаш) Или пак: -Фала душо што ми го посвети статусот! ХАХАХ, мислиш со тебе се замарам? не бе мачееее.(а на другарка и и објавила -леле ќе ја отепам онаа кучката готово!) И таа не се замара .. Или: -Ми се јадат гумени бомбони, мхххххххмх. -Сакам сладолед беееееееее! -Ми се лижи лижалче, аууууууф. и тука одма коментарите: -Да ти го дадам моево маче? -Еј, еј! Што ти е бе тебе? Не зборев за такво.. Колку да привечи внимание, а уствари се бурка в крај. Пиши статус девојче од 11 и пол години: -Сечан венииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!! Готовооо, ме остави ме повредиииииииииииииииииииииииииииииииииии! и тука коментари од нејзини врснички: -немој душо, тој не те заслужува, кретен уф! -мила, за него ли ќе плачеш? Па го знаеш она? -Не плачи за тој што те оставил, имаш друштво, излези, и друг наоѓаш! -ќе му вратиш со братучед ми маче, јас праам работа !! И често на демотивација одат ваквите случаеви. -Се сликала со напрчени усти, и пишува не сум пуфла, али се носам во таа шема! -Некоја глуми светица, а ја вртат ко рулет во казино Да преминам на спротивниот пол - машките! Некој нафуран, главен во град пиши статус: -Ооо денес топ помин, се изнапиавме лом се напрајвме, незнам до дома како стигнавме.( инае 3пат му е кај што пие по 2 чаши. И да тој на фејсбук уклучен, лозинка погоидл..Браво, браво!) -Ставил слика по боксерки и одма тука женски се палат! -Пиши статус дека се избричил! -Пиши статус дека врти по 6 на ден, а по него има статус дека тој не оди со секоја, дека е добар дечко, не ја вара девојката, бла бла. -Тој има љубов за една, а тоа му го вели на 45 девојки! -Се сликал со некој познат и одма се крева, мисли брат му е на тој што се сликал. -Некој дигнат 458 степени во облаци, некои девојки го боцкаат , му пишуваат, му лајкнуваат, овај едноставно демекне ги мати. Тој оди со некој познати во градот, што одат со секој втор. -Некој 'ЈАК' демек, пиши некој безвезни статуси, се прај нешто како шема да е, па сите по него трчаат, па се преправа, па место убаво да се понаша и пишува тој: wewe, ogan4e zad tebe, hehe srcu6ka, И се такви работи, колку да се направи интересен. -Прв пат во животот запалил цигара и одма се сликал кај што трга од цигарата. -Некој одма статус пиши: -Ја вртам која што ја сакамммммммм!(а некоја од што ги свртил, сите со прст покажани, пишат статус: Го смував тојјјј, хохо, царка сум еј!) И УШТЕ МНОГУ ДРУГИ ПРИМЕРИ, НО ДОСТА Е. БЕЗ НАВРЕДА АКО НЕКОЈ СЕ ПРОНАЈДИ, САКАВ САМО ДА КАЖАМ ШТО ГЛЕДАМ СЕ НИЗ ФЕЈСБУКОТ.

Топ

Скоро

Најнови

Лајкувај Чат
Lapiscina BanerАко не ми пишеш ти , ја па ич !

Chuvstvoto koga se pomiruvash so faktot deka nekoi rabo..

Една девојка го прашува својо..

Vie na paleto li beetee??!!

Zadna klupa tamu sedat naj pametnite luge :):):)