шoо е ова бе на фејсзбук сите луди станаа Лудиот Стојко Лудата Стојанка шо им се дешава на лугjетооо бе браат

Топ

Скоро

Најнови

Лајкувај Чат
Lapiscina BanerJas ne gi pisuvam statusive da ti gi lajkaat i komentir..

Jas bez tebe kako tom bez dzeri :p

I ko demek mnogu me sakas. ako toa e ljubov jas utre ke..

Ај па за некоја година на свад..

Nikogash ne se otkazhuvaj od ona shto go sakas :)