Блазеси им на оние кој ке им бидат жени Мими Јаневска,Вања Ангеловска, Деа ,Нина, Џигерова,Сашка Тошевска,Ивана Ставревска...? Пфф Не дај Боже..Колку се неспособни крава у газ незнаат да набодат а не па едно јајце да ти спржат...е сеа за ебење, друга приказна...

Топ

Скоро

Најнови

Лајкувај Чат
Lapiscina BanerKraj da bidi!!!

За сите заљубени кои сакаат да..

Пари моќ сила богаство вреди л..

Аман, се тагирате на една слик..

Parite se najgolema samodoverba....