Љубовен статус: Да се откинам од дупење летово,па од септември ќе те сакам!:)

Топ

Скоро

Најнови

Лајкувај Чат
Lapiscina BanerAjde cuco sredise ke te nosam kaj bucko na burek ;)

Kad nekog volis u dalekom gradu... <3 <3 <3

Од кога Гулабица почна да пее ..

ме чека напорен ден :s

Jas sum decko koj se smee na svoite greski,pa prostimi ..